Spotkanie z prezydentem Wrocławia - panem Rafałem Dutkiewiczem. Sala sesyjna Sta..., stare zdjęcia -

Spotkanie z prezydentem Wrocławia - panem Rafałem Dutkiewiczem. Sala sesyjna Starostwa Powiatowego, 19 maja 2009 roku.

jscierski 17 lat, 1 miesiąc temu
Komentarze (0)