Wieża wodna PKP, stare zdjęcia -

Wieża wodna PKP

Wejście do wieży od strony torów.
22 maja 2009.

Nieznany 17 lat temu
Komentarze (2)
sq6qw 17 lat temu

Miło mi poinformować, że te drzwi do wieży są już zamknięte i nie można już tam wejść!

K-Z 17 lat temu

Gratulacje !