Przedszkole nr 1 - 15 maja 2009, stare zdjęcia -

Przedszkole nr 1 - 15 maja 2009

drzamich 17 years ago
Comments (3)
Post comment
data-size="">Udostępnij
savary 16 years, 11 months ago

Czy daloby sie umiescic wiecej zdjec ulicy Norweskiej?

savary 16 years, 11 months ago

Bo to Norweska, prawda?

sq6qw 16 years, 11 months ago

Widzę, że kolega stęskniony za krajem, mogę w weekend zrobić kilka zdjęć i wkleić. Interesuje Cię coś konkretnego czy ogólnie ulica Norweska?