Pogrzeb powstańców poległych pod Korzeniem 1919, stare zdjęcia -

Pogrzeb powstańców poległych pod Korzeniem 1919

Nieznany 15 years ago
Comments (8)
Powers-x2 15 years ago

Dzięki Tym,którzy założyli stronę "DziejeOstrzeszowa".Można śledzić historię Ostrzeszowa i ich mieszkańców,jak na przykład te zdjęcia z pogrzebu Powstańców Wielkopolskich.To jest coś niesamowite.

paskal 15 years ago

I to jest właśnie idea, która nam przyświęca !

coolay 15 years ago

A może przyświeca????????:)

paskal 15 years ago

Coolay co ty - prof. Miodek ? O literke sie czepiasz ;] No dobra - PRZYŚWIECA !

coolay 14 years, 12 months ago

Hheheh Paskal, a Wiesz, że czasami mnie tak nazywają heheh. Chronimy tu historię, chrońmy też język, jak widzę posty w internecie to mnie krew zalewa, za 50 lat, zostanie 10% ludzi piszących po polsku.

panrysio 14 years, 12 months ago

Coolay, jesteś optymistą. Ja twierdzę, że już dziś po polsku pisać potrafi jedynie ok. 10 % naszej populacji. Kropki, przecinki i wielkie litery to rzeczy nieznane większości naszych rodaków. O czymś takim, jak ortografia nie wspomnę. Posty w internecie przypominają jakieś skrzyżowanie afro-amerykańskiego slangu z gaworzeniem półanalfabety. Zgroza!!! Oto próbka: "hello bejbi jużżem wrucil gdzie jestes kotku XXX D :))))))) caluje koham :)))))))))))))))))narka buźki papapapa kofffffffannnnna"

_Hathor 14 years, 12 months ago

w takim razie przepraszam za swoje wszystkie błędy :)

coolay 14 years, 12 months ago

Hheheheh, mieliśmy już kiedyś taki kierunek w sztuce, "Futuryzm" bodajże, też pisali wszystko żeby było "prościej", "bżuh" na przykład heheheh, straszne !?!?!? I będzie coraz gorzej, za chwilę dzieci przestaną chodzić do szkół, bo się biedne pogubią, 80% ma dysleksje, reszta nie wiem co tam jeszcze, to i orientację w terenie stracą i klops!!!!! Pójdzie do szkoły i go będą 3 dni poszukiwać, chyba, że wszczepią nam wszystkim chipy i nie pierniemy bez wiedzy systemu, totalna apokalipsa !!!!