Początek XX w., apteka "Adler". Jak widać kamienica pierwotnie nie posiadała bal..., stare zdjęcia -

Początek XX w., apteka "Adler". Jak widać kamienica pierwotnie nie posiadała balkonu.

Grzes67 9 years, 4 months ago
Comments (0)
Post comment
data-size="">Udostępnij