Żołnierze Ostrzeszowskiego Batalionu Obrony Narodowej odpoczywają w parku przy f..., stare zdjęcia -

Żołnierze Ostrzeszowskiego Batalionu Obrony Narodowej odpoczywają w parku przy fontannie. Sierpień 1939 r.
Zdj. ze zbiorów Muzeum Regionalnego.

Grzes67 8 years, 10 months ago
Comments (0)
Post comment
data-size="">Udostępnij