Zima w okupowanym przez Niemców Ostrzeszowie. Fotografia zrobiona po wybudowaniu..., stare zdjęcia -

Zima w okupowanym przez Niemców Ostrzeszowie. Fotografia zrobiona po wybudowaniu obwodnicy czyli naszej ostrzeszowskiej "autostrady" Znak U oznacza Umleitung czyli objazd.

Grzes67 8 years, 5 months ago
Comments (0)
Post comment
data-size="">Udostępnij