Stacja benzynowa sieci "Karpaty" na ulicy Zamkowej została uruchomiona w 1931 ro..., stare zdjęcia -

Stacja benzynowa sieci "Karpaty" na ulicy Zamkowej została uruchomiona w 1931 roku. Druga stacja w tym okresie była na Rynku, przed kamienicą, w której obecnie znajduje się punkt "Plusa" i sklep "Koral".

Grzes67 6 years, 11 months ago
Comments (0)
Post comment
data-size="">Udostępnij