Rok 1938, ołtarz na rynku, naprzeciwko ratusza, zbudowany specjalnie z okazji od..., stare zdjęcia -

Rok 1938, ołtarz na rynku, naprzeciwko ratusza, zbudowany specjalnie z okazji odsłonięcia i poświęcenia pomnika św. Jana Bosko. Dobrze widoczne wszystkie detale dekoracji i ołtarza wraz z portretem świętego. Po lewej stronie kamienica Michała Rogalewskiego, po prawej Stanisława Biskupskiego. Bardzo cenne zdjęcie.
Ze zbiorów Witolda Kucharskiego.

Grzes67 6 years, 9 months ago
Comments (0)
Post comment
data-size="">Udostępnij