Na boisku gimnazjum salezjańskiego w Ostrzeszowie. Przypuszczalnie jest to rok 1..., stare zdjęcia -

Na boisku gimnazjum salezjańskiego w Ostrzeszowie. Przypuszczalnie jest to rok 1939 i ostatnia maturalna klasa sprzed wybuchu wojny. W tyle prawdopodobnie rozgrywa się mecz koszykówki, dalej ciekawe ujęcie, należącego ówcześnie do parafii ewangelickiej, kościoła Chrystusa Króla.
Ze zbiorów Wojciecha Starczewskiego.

Grzes67 5 years, 11 months ago
Comments (0)
Post comment
data-size="">Udostępnij