Na ławeczce. Park miejski w Ostrzeszowie, lata trzydzieste., stare zdjęcia -

Na ławeczce. Park miejski w Ostrzeszowie, lata trzydzieste.

Grzes67 5 years, 9 months ago
Comments (0)
Post comment
data-size="">Udostępnij