Z Poznania, nadesłana przez pana Marka Makiełę, dotarła do nas przykra wiadomość..., stare zdjęcia -

Z Poznania, nadesłana przez pana Marka Makiełę, dotarła do nas przykra wiadomość.
.
Przepełnieni smutkiem zawiadamiamy, że 25 października b.r. w wieku 76 lat zmarła b. ostrzeszowianka koleżanka Barbara Tilgner z domu Bagniewska.

Jej życie związane było w młodości z naszym kazimierzowskim Ostrzeszowem. To tam uczęszczała do przedszkola ss Nazaretanek i szkoły podstawowej.

Naukę w szkole średniej pobierała w Technikum Ekonomicznym w Ostrowie Wlkp. Swój matecznik opuściła w 1962 r. rozpoczynając studia w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Poznaniu, które ukończyła w 1967r.

Gdy zawiązał się w Poznaniu Klub Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Ostrzeszowskiej była jednym z jego aktywnych członków, a w latach 2005-2010 nawet skarbnikiem Klubu. Wytrwała z nami do ostatnich chwil swojego życia.

Dziękujemy Ci Basiu, za czas spędzony wspólnie pośród grona byłych ostrzeszowian, skupionych w Poznańskim Klubie TPZO.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek 29 października 2019 r. o godz. 7.00 w kościele p.w. Najświętszej Bogarodzicy Maryi na Osiedlu Stare Żegrze 18.

Ostatnie pożegnanie nastąpi też we wtorek 29 października br. o godz. 13.15 w Zakładzie Kremacji na cmentarzu Miłostowo (dojazd od ul. Wrzesińskiej - Fort III a).

Pogrzeb Basi odbędzie się po święcie Wszystkich Świętych w Ostrzeszowie.Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci.Marek Makieła

Prezes Klubu

Grzes67 4 years, 5 months ago
Comments (1)
Grzes67 4 years, 5 months ago

Pogrzeb Barbary Tilgner z d. Bagniewskiej, odbędzie się na cmentarzu w Ostrzeszowie w poniedziałek 4 listopada 2019 r. o godz. 12-tej.