Ostrzeszowskie druhny Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" na zjeździe w Ostrowie,..., stare zdjęcia -

Ostrzeszowskie druhny Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" na zjeździe w Ostrowie, dnia 25. 09. 1935 roku. Tak opisuję tę fotografię pani Jadwiga Gorgolewska, mama pani Urszuli Rudnickiej, która podzieliła się nami tym zdjęciem.

Grzes67 9 years, 8 months ago
Comments (0)
Post comment
data-size="">Udostępnij